Z muzyką do lata!
12 czerwca 2026 r. dzieci z grup: „Smerfy”, „Kotki”, „Pszczółki” oraz „Żabki” uczestniczyły w koncercie muzycznym pt. „Z muzyką do lata!” w Zespole Szkół Muzycznych w Siedlcach.
Przedszkolaki z zainteresowaniem słuchały utworów wykonywanych przez młodych muzyków, poznawały brzmienie różnych instrumentów i aktywnie uczestniczyły w muzycznym spotkaniu. Koncert wprowadził wszystkich w radosny, wakacyjny nastrój i dostarczył wielu pozytywnych emocji. ![]()





