„Wycieczka Kotków do Centrum Treningu G4”
W dniu 11.06.2026 r. dzieci z grupy II „Kotki” uczestniczyły w wycieczce do Centrum Treningu G4 w Siedlcach. Przedszkolaki miały okazję poznać zawodnika drużyny Pogoń Siedlce, Cezarego Demianiuka, który opowiedział o specyfice pracy zawodowego piłkarza. W dalszej części pobytu w Centrum Treningu G4 dzieci aktywnie uczestniczyły w treningu prowadzonym przez pana Pawła Księżopolskiego – tatę Jasia z naszej grupy. Głównym celem wyjazdu było zachęcenie dzieci do aktywnego spędzania wolnego czasu oraz integracja poprzez zabawę i współpracę.
Serdecznie dziękujemy Rodzicom Jasia za zaangażowanie oraz organizację wyjazdu do Centrum Treningu G4.











