|

Wykonanie soku w grupie ,,Smerfy”

15.06.2026 r. dzieci z gr. ,,Smerfy” uczestniczyły w zajęciach kulinarnych, podczas których przygotowały sok owocowo-warzywny. Dzieci utrwaliły nazwy owoców i warzyw oraz porównywały ich wygląd, kształt, wielkość i kolor. Z dużym zainteresowaniem obserwowały proces przygotowywania soku, a także aktywnie uczestniczyły w rozmowach na temat wartości zdrowotnych owoców i warzyw.

Na zakończenie zajęć odbyła się degustacja własnoręcznie przygotowanego soku. Przedszkolaki z dumą poczęstowały również pracowników przedszkola, dzieląc się efektami swojej pracy. Zajęcia sprawiły dzieciom wiele radości oraz zachęciły je do sięgania po zdrowe produkty.

Podobne wpisy