|

Zajęcia otwarte w grupie ,,Smerfy”

W dniu 11.06.2026 r. w grupie 3-latków odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców. 😊 Dzieci w trakcie zajęć pokazały rodzicom swoje umiejętności czytelnicze podczas których z wielkim zaangażowaniem rozpoznawały swoje imię na wizytówkach, układały je według wzoru oraz odszukiwały w alfabecie pierwszą literę swojego imienia. Nie zabrakło również aktywności ruchowych, które sprawiły wszystkim wiele radości. 📚🏃‍♀️🏃‍♂️ Przedszkolaki również czytały globalnie książkę, a podczas zabawy „Karmienie Smoka Obiboka” utrwalały znajomość samogłosek. 🐉🔤

Dziękujemy Rodzicom za obecność i wspólnie spędzony czas.

Cieszymy się, że mogli Państwo zobaczyć, jak poprzez zabawę dzieci rozwijają swoje umiejętności i zdobywają nowe doświadczenia.

Podobne wpisy