7.11.22 – „Misie” w teatrze
7 listopada dzieci z grupy „Misie” udały się z inicjatywy Rodziców do CKiS w Siedlcach, w celu obejrzenia spektaklu pt. Księżniczka Rosa i Klimek, prezentowany przez teatr Katarynka. Spektakl w przystępny dla młodego widza sposób przedstawial wartość jaką jest szacunek do starszych. grupa 1 3 latki grupa 2 4 latki grupa 3 4 latki grupa…
