#SzkołaPamięta
Nasze przedszkole przyłączyło się do akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej #SzkołaPamięta. Celem inicjatywy jest zorganizowanie działań upamiętniających ważne postacie oraz wydarzenia zapisane w historii Polski. Najstarsze grupy z ogromnym zaangażowaniem przystąpiły do realizacji założeń akcji. Podczas przygotowań do uroczystości z okazji Narodowego Święta Niepodległości dzieci utrwaliły Symbole Narodowe oraz poznały fragment historii naszego kraju. 11 listopada…
