„Dzień Jabłka”
„Zielone, czerwone, okrągłe, pachnące a jako przekąska niezwykle sycące. Jabłko – pełne witaminek dla chłopaków i dziewczynek”. Dnia 29.09.2021 r. w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Jabłka. Celem zajęć i wspólnej zabawy było: zachęcenie dzieci do spożywania jabłek i ich przetworów jako źródła witamin, wyrabianie nawyku zdrowego odżywiania się oraz utrwalenie wiadomości na temat jabłek. Grupy…
