Podobne wpisy
Warsztaty w grupie ,,Smerfy” z Przedsiębiorstwem Energetycznym w Siedlcach
12.03.2025 r. w grupie najstarszej odbyły się warsztaty poprowadzone przez pracownika Przedsiębiorstwa Energetycznego w Siedlcach pod patronem honorowym Prezydenta Miasta Siedlce Tomaszem Hapunowiczem. Cele zajęć było zgłębienie tajemnicy ciepła systemowego, jego powstania, oszczędzana oraz dbania o środowisko. ,,Smerfy” miały możliwość eksperymentowania z wodą ciepłą i zimną oraz kreatywnie działały podczas wspólnej zabawy.
Wycieczka do SP nr 10
Grupa V Kotki dnia 10.04.2024r wzięła udział w spotkaniu integracyjnym w Szkole Podstawowej Nr.10 w Siedlcach. W programie spotkania zwiedzały szkołę, brały udział w konkursach oraz obejrzały przedstawienie w wykonaniu uczniów z klasy III b pt:”Calineczka”.
Narodowe Święto Niepodległości w gr. ,,Smerfy”
10 listopada gr. ,,Smerfy” obchodziła w przedszkolu ,,Dzień Niepodległości”. Z tej okazji wszystkie przedszkolaki przyszły ubrane na galowo i uroczyście świętowały ten wyjątkowy dzień. Dzieci utrwaliły wiadomości o symbolach narodowych i ich barwach rozwiązując zagadki słowno – obrazkowe, wykonały samodzielnie flagi oraz dumnie recytowały wiersz pt. ,,Katechizm polskiego dziecka” Władysława Bełza. Głównym celem tego typu…
„Festiwal piosenki o zdrowiu”
12.05.23 r. dzieci z grupy „Misie” reprezentowały nasze przedszkole podczas XXX Siedleckiego Festiwalu Piosenki o Zdrowiu organizowanego przez Powiatową Stację Sanitarno – Epidemiologiczną w Siedlcach. Nasze przedszkolaki z piosenką „Dbaj o zdrowie” zdobyły II miejsce🌟 Gratulujemy👏









