|

Dzieci z grupy „Biedronki” w sali zabaw kreatywnych.

12 czerwca 2026 roku przedszkolaki z grupy III wzięły udział w wycieczce do sali zabaw FluoART. Miały one niepowtarzalną okazję do tworzenia własnych dzieł w wyjątkowych warunkach, które wymagały odpowiedniego zabezpieczenia odzieży. Każde dziecko otrzymało płótno, zestaw farb według własnego wyboru oraz pędzle. Wytwory ich artystycznej działalności dzieci zabrały do domu, gdzie z dumą będą mogły zaprezentować je całej rodzinie.

Podobne wpisy