Podobne wpisy
Zabawa psychoedukacja „Złość- jak sobie z nią_radzić?”
15.10.24 r. w grupie „Pszczółek” zorganizowane zostały zajęcia psychoedukacyjne mające na celu nabycie umiejętności rozpoznawania emocji jaką jest złość. Dzieci dowiedziały się, że każdy z nas doświadcza nieprzyjemnych emocji i jak ważny jest sposób ich wyrażania by nie sprawić krzywdy innym wokół nas. Pszczółki poznały akceptowane społecznie sposoby na radzenie sobie ze złością, które wypróbowały…
Przegląd fotograficzny dla dzieci i rodziców pt. „Wolę powietrze świeże niż świat w komputerze”.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom przeglądu za kreatywność i dzielenie się ze społecznością przedszkola pomysłami na aktywne spędzanie czasu 🚴♀️🏅
„Żabkowy sok jabłkowy”
Nic nie zastąpi dawki witamin jak owoce,w dodatku zrobione własnoręcznie.Degustacja była udana,bezpieczeństwo zapewnione i dużo radości z wykonanej pracy!
Wycieczka „Smerfów” do tężni solankowej dn. 16.06.2025r.
——sinikael-?=_2-17512714717430.12916078416497817 Content-Type: text/html; format=flowed Content-Transfer-Encoding: 7bit ——sinikael-?=_2-17512714717430.12916078416497817–
Serduszka dla naszych koleżanek i kolegów
” Serduszka dla naszych koleżanek i kolegów” W dniu 27.01.23r nasze małe ” Żabki” wspominały wspaniały czas, kiedy do przedszkola chodziła pełna grupa. Bardzo tęsknimy za wszystkimi dziećmi, które bardzo długo walczą z wirusami, dlatego dzieci namalowały swoim koleżankom i kolegom piękne serduszka.A te wzruszające słowa: Kochamy, Tęsknimy, Czekamy zostały napisane na prośbę naszych kochanych…




