Podobne wpisy
Dzień Bezpiecznego Internetu – 26.05.2023 r.
Według badań, dzieci najczęściej zaczynają korzystać z telefonu komórkowego już w wieku 6–7 lat, a co czwarty 5–6-latek korzysta z Internetu. Wśród najmłodszych internautów obserwujemy coraz częściej objawy uzależnienia od urządzeń mobilnych. 26 maja, w piątek, obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Bezpiecznego Internetu. Głównym celem zajęć było zapoznanie dzieci z zagrożeniami, jakie można napotkać w…
„Podsumowanie XXIV edycji akcji GÓRA GROSZA”
Dnia 12.03.24r.zakończyliśmy akcję GÓRA GROSZA z wynikiem 1008,14zł.Bardzo dziękujemy wszystkim,którzy dołączyli,aby nieść pomoc potrzebującym dzieciom oraz ich rodzinom.Za wielkie serca oraz chęć w zbieraniu monet każda grupa została nagrodzona.Brawo!!!Podzieliliśmy się dobrocią.Bardzo dziękujemy Panu Jakubowi Skaruz za pomoc w dostarczeniu zebranych pieniążków bezpośrednio do organizatora akcji Towarzystwo Nasz Dom. Pobierz aplikację BlueMail dla systemu Mobile
Wycieczka Kotków do Akademii Sztuk „Piękna 7” oraz Miejskiej Biblioteki Publicznej w Siedlcach📷🎶📚
W dniu 26 października dzieci z grupy V „Kotki” miały przyjemność uczestniczyć w wycieczce do Akademii Sztuk „Piękna 7”, działającej przy Miejskim Ośrodku Kultury w Siedlcach. Przedszkolaki na początku odwiedziły galerię fotografii „Fokus” oraz galerię „W Bramie”, pod przewodnictwem znanego fotografika pana Piotra Tołwińskiego. Następnie, pan Piotr opowiedział o tajnikach powstawania fotografii w profesjonalnej pracowni….
Udział dzieci z grupy V Smerfy w 29. Miejskim Festiwalu Twórczości_Dziecięcej i Młodzieżowej w kategorii TEATR (07.04.2025)
Scena to zaczarowane miejsce, które wraz z odsłonięciem kurtyny odkrywa przed widzem swoje magiczne sekrety. Dzięki kontaktom ze sztuką teatralną dzieci rozwijają myślenie, wyobraźnię, budują pewność siebie i rozbudzają ukryte talenty. Przez wiele tygodni Przedszkolaki z grupy Smerfy przygotowywały się do tego najważniejszego wydarzenia jakim było wystąpienie na dużej scenie. Z ogromną radością i zaangażowaniem…
Dzień Dinozaura w gr. II i IV – 26.02.2025 r.
Choć dinozaury wyginęły dawno temu to wciąż fascynują ludzi. Nasze przedszkolaki obchodziły święto tych prehistorycznych stworzeń 26 i 27 lutego. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.





