Podobne wpisy
Narodowe Święto Niepodległości w gr. ,,Smerfy”
10 listopada gr. ,,Smerfy” obchodziła w przedszkolu ,,Dzień Niepodległości”. Z tej okazji wszystkie przedszkolaki przyszły ubrane na galowo i uroczyście świętowały ten wyjątkowy dzień. Dzieci utrwaliły wiadomości o symbolach narodowych i ich barwach rozwiązując zagadki słowno – obrazkowe, wykonały samodzielnie flagi oraz dumnie recytowały wiersz pt. ,,Katechizm polskiego dziecka” Władysława Bełza. Głównym celem tego typu…
„Dzień marchewki w „Żabkach”
Dnia 17.04.25 r. gr.IV bardzo intensywnie poznawała walory zdrowotne marchewki. To była świetna okazja do promocji tego zdrowego warzywa i zachęcenia do zdrowego stylu życia.
Wycieczka ,,Smerfów” do lokalu gastronomicznego LuksPASTA
W dniu 09.11.2023 r. na zaproszenie rodziców Franka z naszej grupy, nasze przedszkolaki udała się na pieszą wycieczkę do restauracji „LuksPASTA”. Celem wycieczki było przede wszystkim uświadomienie dzieciom jak należy zachować się w restauracji oraz bezpośrednie stosowanie zasad i nawyków związanych z kulturalnym jedzeniem i zachowaniem się przy stole oraz w ramach preorientacji zawodowej dzieci…
„Dzień Stomatologa”
Dnia 10.04.25r. "Żabki" i " Smerfy" miały zaszczyt gościć Panią Higienistkę Stomatologiczną. Spotkanie miało na celu uświadomienie dzieciom, jak ważna jest dbałość o higienę jamy ustnej oraz przełamanie obaw przed wizytą u stomatologa. Bardzo dziękujemy Pani Mariannie Rzążewskiej za fantastyczne zajęci a i poświęcony czas.








