Podobne wpisy
Realizacja ogólnopolskiego projektu edukacyjnego „Uczymy Dzieci Programować”
W miesiącu grudniu w grupie III „Pszczółki ” zostały zrealizowane kolejne zadania z projektu „Uczymy Dzieci Programować”. Tym razem podjęte działania dotyczyły tematyk: „W Krainie Mikołaja”, „Mikołajkowe zabawy” oraz „Zimowe sekwencje”. Dzieci wykonując zadania rozwijały kreatywność, umiejętność logicznego myslenia oraz pracy w grupie.
Projekt edukacyjny „Czyściochowa Akademia” w grupie I
W miesiącu marzec grupa Kotki rozpoczęła realizację ogólnopolskiego programu edukacyjnego pt. "Czyściochowa Akademia". Dzieci poznały pierwszych bohaterów programu: pieska Łapsona i świnkę Zakatarzynkę, którzy zapoznali dzieci z prawidłowymi nawykami higienicznymi w zakresie właściwego dbania o czystość rąk oraz nosa. Kotki poprzez różnorodne aktywności sukcesywnie utrwalają cenne informacje na temat higieny🧼🚿
Spotkanie czytelnicze z pracownikami Biblioteki Pedagogicznej im. Heleny Radlińskiej w Siedlcach pt. „Pani Jesień i jej dary”.
W dniu 03.10.25r w grupie V „Smerfy” odbyło się spotkanie czytelnicze z pracownikami Biblioteki Pedagogicznej im. Heleny Radlińskiej w Siedlcach pt. „Pani Jesień i jej dary”. Dzieci miały możliwość wysłuchania literatury dziecięcej o tematyce jesiennej oraz aktywnie uczestniczyły w bardzo ciekawych zajęciach. Poprzez dotyk odgadywały co znajduje się w koszyku Pani Jesieni oraz wykonały zespołową…
Starszaki na Festiwalu Nauki
20 czerwca 2023 roku dzieci z grupy Misie i Biedronki uczestniczyły w Festiwalu Nauki na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach. Dziękujemy za wspaniałe zajęcia rozbudzające zainteresowania naszych przedszkolaków, zaangażowanie organizatorów i niezapomniane przeżycia.
🎶 Muzykujemy razem dla Ojczyzny 🇵🇱_🎵
Dnia 05 listopada 2025 r. nasze przedszkolaki z grup „Kotki”, „Pszczółki”, „Biedronki” i „Żabki” wybrały się do Szkoły Muzycznej na wyjątkowy koncert pt. „Muzykujemy razem dla Ojczyzny”. Dzieci z zainteresowaniem słuchały pięknych utworów w wykonaniu uczniów szkoły oraz poznawały instrumenty. 🤍❤️ Było to niezwykłe spotkanie z muzyką, pełne emocji, uśmiechu i patriotycznej atmosfery! 🎺🎻🎹
Dzień Teatru w grupie I Kotki 🎬
Dnia 16.04.2025 r. Maluszki zaprezentowały przed rodzicami przedstawienie pt. „W ogródku” 🌹🫛🥕. Dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami.👏 Dziękujemy rodzicom za przygotowanie strojów.










