Jasełka w gr. „Biedronki”

20 grudnia dzieci z radością powitały swoich rodziców w przedszkolnej sali, która na pewien czas zamieniła się w scenę i widownię. Trwając w adwentowym oczekiwaniu, przedszkolaki przeprowadzily zebranych przez tajemnicę Raju i Nazaret, aby wspólnie radować się Cudem w Betlejem… Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia, za którą dziękujemy Pani Joannie Symanowicz.

http://podlasie24.pl/miasto-siedlce/region/jaselka-w-miejskim-przedszkolu-nr-22-w-siedlcach-/zdjecia/-36b21.html

herb_Polski

grupa 1

3 latki

grupa 2

4 latki

grupa 3

4 latki

grupa 4

5 latki

grupa 5

6 latki

Podobne wpisy