Wewnątrzprzedszkolny przegląd plastyczny „Dbam o przyrodę”

Organizowane w przedszkolu przeglądy są każdorazowo okazją do zaprezentowania umiejętności dzieci, wyróżnienia ich pracy, zauważenia wysiłku i ambicji. Każdy z naszych przedszkolaków może być uczestnikiem przeglądu, nawet ten, który nie jest jeszcze gotowy zaistnieć na większych scenach i w międzyprzedszkolnych konkursach. 21 dzieci i ich rodziców wzięło udział w wewnątrzprzedszkolnym przeglądzie plastycznym pt. „Dbam o przyrodę”, wykonując prace z użyciem różnych technik: rysunku, malarstwa, wyklejania, kolażu. Gratulujemy dzieciom i rodzicom ciekawych pomysłów i dziękujemy za zaangażowanie w tę inicjatywę.

herb_Polski

grupa 1

3 latki

grupa 2

4 latki

grupa 3

4 latki

grupa 4

5 latki

grupa 5

6 latki

Podobne wpisy