Dzień Lasu


24 marca obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Lasu, którego celem było zapoznanie ze znaczeniem lasów w życiu zwierząt, roślin i człowieka, utrwalenie nazw wybranych gatunków zwierząt zamieszkujących lasy oraz kształtowanie postawy opiekuńczej wobec środowiska naturalnego i budzenie odpowiedzialności za jego stan. Dzieci uczestniczyły w różnych aktywnościach, rozwijających zainteresowania przyrodnicze, których zwieńczeniem był spacer po „leśnej ścieżce ekologicznej” – dziękujemy p. Zygmuntowi, naszemu konserwatorowi, za pomoc w jej przygotowaniu.

herb_Polski

grupa 1

3 latki

grupa 2

4 latki

grupa 3

4 latki

grupa 4

5 latki

grupa 5

6 latki

Podobne wpisy