Konkurs plastyczny zorganizowany przez SP nr. 12 w Siedlcach pt. ,,Sport to zdrowie- każdy przedszkolak Ci to powie”.

Dnia 20.04.2023r. w Szkole Podstawowej nr. 12 w Siedlcach odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów laureatom konkursu plastycznego pt. ,,Sport to zdrowie- każdy przedszkolak Ci to powie”. Celem  konkursu
było ukazanie miejsc sprzyjających uprawianiu sportu oraz różnorodności dyscyplin sportowych, propagowanie zdrowego stylu życia oraz rozwijanie kreatywności, uzdolnień plastycznych, wrażliwości artystycznej dzieci.

I miejsce zdobyła Aleksandra Bednarczyk z grupy Kotki.

Wyróżnienie otrzymały: Hania Jastrzębska oraz Marysia Kasperowicz z grupy Biedronki.  Serdecznie gratulujemy. 😊

Podobne wpisy