Podobne wpisy
Żabki i Smerfy na festiwalu
Dnia 20.01.2023r. przedszkolaki z grupy Żabki i Smerfy wzięły udział w XVII Przedszkolnym Festiwalu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świateczno-Noworocznych „Szła Kolęda”, organizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury oraz Miejskie Przedszkole nr 15 w Siedlcach. Dzieci zaprezentowały pastorałkę pt. „Świeć gwiazdeczko”.
Zajęcia gospodarcze
W dniu 03.10.24r. Dzieci z grupy V „Smerfy” uczestniczyły w zajęciach gospodarczych. Starszaki nadziewały na patyczki swoje ulubione owoce tworząc w ten sposób pyszne i zdrowe szaszłyki owocowe. Przygotowanie deseru sprawiło dzieciom dużo radości, uświadamiając im jednocześnie jak ważną rolę odgrywają witaminy we właściwym funkcjonowaniu naszego organizmu.
„Pamiętamy o ptakach”
Grupa Kotki pamięta o dokarmianiu ptaszków zimą. Zajęcia uwrażliwiają dzieci na piękno przyrody, pobudzają zainteresowania ptakami. Dzięki naszemu dokarmianiu, ptaszki maja szansę przetrwać zimę, a wiosną w podziękowaniu pięknie nam zaśpiewać 🐦😊 grupa 1 3 latki grupa 2 4 latki grupa 3 4 latki grupa 4 5 latki grupa 5 6 latki
„Jesienna wycieczka do lasu”
29.09.21 dzieci z gr.III, IV i V były na wycieczce w lesie w pobliżu miejscowości Kisielany. Celem wycieczki było przybliżenie leśnego środowiska przyrodniczego. Dzieci poznały części lasu oraz nazwy wybranych drzew i krzewów. Bliski kontakt z przyrodą sprzyjał kształtowaniu u dzieci postaw ekologicznych związanych z dbaniem o czystość lasu, nie niszczeniem runa leśnego, niepotrzebnym łamaniem…
Zapraszamy Państwa do wypełnienia ankiety-Ankieta do Planu Mobilności OF Miasta Siedlce
Zapraszamy Państwa do wypełnienia ankiety-Ankieta do Planu Mobilności OF Miasta Siedlce grupa 1 3 latki grupa 2 4 latki grupa 3 4 latki grupa 4 5 latki grupa 5 6 latki
Spartakiada Sportowo-Rekreacyjna Przedszkoli 2023
28 listopada reprezentacja 6-latków wzięła udział w eliminacjach Spartakiady Sportowo-Rekreacyjnej Przedszkoli 2023, które odbyły się w hali sportowej Agencji Rozwoju Miasta przy ul. B. Prusa 6, zajmując III miejsce! Dziękujemy starszakom za godne reprezentowanie naszej placówki, gratulujemy sprawności fizycznej i życzymy dalszych sukcesów sportowych.
