Podobne wpisy
Warsztaty z Segregiuszem w grupie ,,Smerfy”_🌳🌎
W dniu 28.04.2025 r. w grupie ,,Smerfy” odbyły się warsztaty ekologiczne w ramach projektu ,,EKOmaraton Siedlce z Segregiuszem”, podczas których najstarsza grupa dowiedziała się czym jest ekologia, dlaczego warto dbać o środowisko oraz jak prawidłowo segregować odpady. Przedszkolaki miały okazję spotkać się z maskotką Segregiusza, uczestniczyły w interaktywnej zabawie w segregację odpadów oraz ozdabiały własnoręcznie…
Jesienny Festiwal Piosenki Przedszkolnej – Siedlce 2022
Nasi laureaci podczas finałowego koncertu „Jesiennego Festiwalu Piosenki Przedszkolnej – Siedlce 2022″🎶🎵🎼🍂 Ogromne gratulacje ♥️♥️♥️ grupa 1 3 latki grupa 2 4 latki grupa 3 4 latki grupa 4 5 latki grupa 5 6 latki
Warsztaty kulinarne 🎄🍪
18 grudnia w naszym przedszkolu odbyły się świąteczne warsztaty kulinarne. We wszystkich grupach panowała radosna, przedświąteczna atmosfera. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem przygotowały apetyczne pierniki, a także wykonały piękne, świąteczne stroiki. Było dużo uśmiechów, zapachu korzennych przypraw i kreatywnych pomysłów. Warsztaty dostarczyły wszystkim mnóstwo radości i pozwoliły poczuć magię zbliżających się Świąt.
Grupa III „Pszczółki” w przedszkolnej kuchni.
——sinikael-?=_2-17488477467120.9313471379376351 Content-Type: text/html; charset=utf-8 Content-Transfer-Encoding: quoted-printable Dnia 23 maja 2025 r. grupa III "Pszczółki" miała okazję odwiedzić przedszkolną kuchnię. Pani kucharka z radością oprowadziła dzieci po zapleczu kulinarnym, pokazując im wyposażenie oraz opowiadając, jak powstają codzienne posiłki. Spotkanie wzbudziło duże zainteresowanie i dostarczyło dzieciom wielu nowych wrażeń. Dziękujemy p. Agnieszce za przybliżenie pracy kucharza. ——sinikael-?=_2-17488477467120.9313471379376351–
🎲_Dzień Gier Planszowych w grupie „Kotki”_🐾
29 października w grupie „Kotki” odbył się Dzień Gier Planszowych. Dzieci z dużym zaangażowaniem uczestniczyły w rozgrywkach, poznając zasady gier i ucząc się współpracy w zespole. Podczas wspólnej zabawy przedszkolaki rozwijały spostrzegawczość, logiczne myślenie oraz umiejętność przestrzegania zasad. W sali panowała radosna atmosfera, pełna śmiechu i pozytywnych emocji. 🎲😊 To był bardzo udany dzień, który…
„Wyjście na spektakl teatralny pt.Kopciuszek”
Dnia 19.09.2024r.gr.”Żabki” i gr.”Smerfy” wybrały się do sali widowiskowej Podlasie na spektakl teatralny pt.”Kopciuszek”.Przedstawienie było nietypowe i bardzo interesujące,dlatego na długo zostanie w pamięci naszych przedszkolaków.









