Podobne wpisy
Książka uczy i bawi – „Biedronki” o tym wiedzą.
Dziękujemy Mamie Wiktorii oraz Tacie Mieszka za kwietniowe czytanie.
Spotkanie z przedstawicielami Urzędu Nadzoru Technicznego
23.06.23 r. dzieci z grupy Misie, Biedronki i Smerfy uczestniczyły w spotkaniu z przedstawicielami Urzędu Nadzoru Technicznego. Zajęcia miały na celu zapoznanie dzieci z pracą inżynierów a przede wszystkim uwrażliwienie na bezpieczeństwo podczas przebywania w pobliżu wind i innych podnośników. Dziękujemy wszystkim prowadzącym za wspaniałą lekcję: Pani Monice Bazan i Panom: Mariuszowi Janas -tacie Stasia…
Witam policjanta w grupie „Misiów”.
Bezpieczeństwo jest głównym priorytetem naszego przedszkola. Każdego dnia nasze pociechy są wdrażane do przestrzegania podstawowych zasad bezpieczeństwa, zarówno na terenie placówki jak i poza nią. Jednak prawdziwym i wiarygodnym autorytetem dzieci w tej dziedzinie jest pan policjant. Dnia 25.02.2022 r. w grupie „Misiów” gościliśmy policjanta – tatę Ali. Dzieci z ogromną przyjemnością słuchały ciekawostek dotyczących…
Spotkanie ,,Smerfów” z folklorem
W dniu 25.03.2025 r. dzieci z grupy ,,Smerfy” miały okazję obejrzeć koncert Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Siedleckiej ,,Chodowiacy” w ramach cyklu ,,Spotkanie z folklorem”. Podczas koncertu najstarsza grupa mogła obejrzeć i podziwiać pięć najpopularniejszych Polskich tańców narodowych: polonez, kujawiak, oberek, mazur i krakowiak, które zaprezentowali tancerze w pięknych strojach regionalnych.
Dzień Ziemi w grupie Kotki😺
Każdego roku 22 kwietnia, na całym świecie, obchodzony jest Światowy Dzień Ziemi. Celem święta jest promowanie proekologicznych postaw oraz budowanie wspólnej odpowiedzialności za Ziemię. 🌎🌎🌎❤❤❤
„Żabki w teatrze”
Dnia 19.03.24r.dzieci z gr.Żabki były na wycieczce w Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach na spektaklu granym przez aktorów Teatru Lalki i Aktora z Łomży pt.”Koziołek Matołek”.To wierszowane przedstawienie było doskonałą zabawą nie tylko dla dzieci ale dla dorosłych również.






