Tak nasze przedszkolaki przywitały wiosnę i pożegnały zimę. Wysłuchały listu od Bałwanka, który na dobre się z nimi pożegnał. W swoich salach wykonały piękne „Marzanny” i przemaszerowały z nimi w pobliżu przedszkola.🌻🌼🌷
„Jest taki dzień Bardzo ciepły, choć grudniowy Dzień, zwykły dzień, W którym gasną wszelkie spory Jest taki dzień W którym radość wita wszystkich Dzień, który już Każdy z nas zna od kołyski” Święta to magiczny czas pełen radości, miłości i nadziei, na który każdy czeka z niecierpliwością. W tym szczególnym okresie przypominamy dzieciom jak ważne…
24.10.24 r. dzieci z grup 4-6 latków wzięły udział w przedstawieniu teatralnym pt. „Królowa Śniegu” w wykonaniu aktorów z Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa. Pobierz aplikację BlueMail dla systemu Mobile
W gr.” ŻABKI” odbył się ” Dzień dobrych uczuć” , który wytworzył pogodny i radosny nastrój. Wzmocnił również integrację wśród dzieci podczas wspólnych zabaw. Dzień był pełen pozytywnych emocji.
Pracowite „Biedronki” zrobiły pyszny i zdrowy sok marchewkowo-jabłkowy. grupa 1 3 latki grupa 2 4 latki grupa 3 4 latki grupa 4 5 latki grupa 5 6 latki
Dnia 12 czerwca 2023 r. przez Bibliotekę Pedagogiczną w Siedlcach i Klub Ekologiczny Koło „Podlasie” zostały wręczone dyplomy za udział w zabawie plastycznej „Siedleckie drzewa oczami młodych artystów”. Z naszego przedszkola dyplom otrzymały następujące osoby: Alicja Przekopiak i Mikołaj Durka z grupy Kotki oraz Marysia Stańska z grupy Misie. 🙂