Podsumowanie realizacji programu psychoedukacyjnego „Spotkania z Leonem” w gr. V „Smerfy”
Content-Type: text/html; charset=utf-8
Content-Transfer-Encoding: quoted-printable
——sinikael-?=_2-17481728354920.16943048206021957–
——sinikael-?=_2-17481728354920.16943048206021957–
Dnia 10.01.24r.gr.”Żabki”,”Smerfy” i „”Kotki” wzięły udział w zajęciach z zakresu bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym,prowadzonych przez panów z Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Siedlcach.Bardzo dziękujemy za przekazanie nam informacji niezbędnych w drodze,nie tylko do przedszkola.
Dnia 12.03.24r.zakończyliśmy akcję GÓRA GROSZA z wynikiem 1008,14zł.Bardzo dziękujemy wszystkim,którzy dołączyli,aby nieść pomoc potrzebującym dzieciom oraz ich rodzinom.Za wielkie serca oraz chęć w zbieraniu monet każda grupa została nagrodzona.Brawo!!!Podzieliliśmy się dobrocią.Bardzo dziękujemy Panu Jakubowi Skaruz za pomoc w dostarczeniu zebranych pieniążków bezpośrednio do organizatora akcji Towarzystwo Nasz Dom. Pobierz aplikację BlueMail dla systemu Mobile
28.03.25 r. Pszczółki przygotowały pyszny i zdrowy sok warzywno-owocowy. Dziękujemy mamie Patrycji za dostarczanie niezbędnych składników ❤️
21.10.22 r. w naszym przedszkolu odbył się wewnątrzprzedszkolny przegląd wokalny „Piosenka jest dobra na wszystko”. Celem przeglądu była popularyzacja śpiewania, rozwijanie wrażliwości estetycznej dzieci, stwarzanie okazji do prezentacji uzdolnień wokalnych oraz rozwijanie kreatywności i pomysłowości. Wszyscy uczestnicy pięknie zaprezentowali swoje umiejętności wokalne i interpretacyjne. Przedszkolakom gratulujemy talentów a rodzicom dziękujemy za przygotowanie dzieci i dobór…
Dzieci z grupy „Biedronki” poznały w marcu różne rodzaje wag i ich przeznaczenie. Przedszkolaki samodzielnie ważyły wybrane przedmioty, a także samych siebie. Dziękujemy Rodzicom którzy aktywnie włączyli się w zorganizowanie wystawy wag w sali.
Serdeczne gratulacje dla Natalii Rozbickiej z grupy Smerfy, która otrzymała wyróżnienie w konkursie plastycznym "Baranek Wielkanocny" zorganizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach. Życzymy dalszych sukcesów!