|

„Pożegnanie grupy Żabki – cztery lata pełne wspomnień”.

22 czerwca 2026 r. grupa „Żabki” uroczyście pożegnała się z przedszkolem. Był to wyjątkowy i pełen wzruszeń dzień, podczas którego dzieci skierowały piękne wiersze i słowa podziękowania do wszystkich Pań oraz Pana Zygmunta za cztery cudowne lata wspólnie spędzone w przedszkolu. Nie zabrakło uśmiechów, wspomnień i łez wzruszenia. Dziękujemy za ten piękny czas, troskę, cierpliwość i serce wkładane każdego dnia w wychowanie naszych przedszkolaków.

Podobne wpisy