Podobne wpisy
Goście w sali „Biedronek”
14 maja 2025 roku dzieci miały okazję uczestniczyć w wyjątkowym spotkaniu z pszczelarzem oraz pszczołami. Pan Michał przybliżył przedszkolakom fascynujący świat pszczelej rodziny, zaprezentował atrybuty swojej pracy, a także umożliwił dzieciom obserwację pszczół na żywo, co wzbudziło ogromne zainteresowanie. Serdecznie dziękujemy Panu Michałowi za poświęcony czas oraz za wzbogacenie wiedzy dzieci na temat środowiska przyrodniczego….
„Granie na wyjątkowym instrumencie perkusyjnym”
„Żabki”poznały nowy instrument muzyczny, który nazywa się CAJON (czyt.kahon).Ta niepozorna drewniana skrzynka w rękach naszych przedszkolaków przerodziła się we wspaniały zestaw perkusyjny,który wywołał wiele radości wśród dzieci i nie tylko.
Realizacja projektu edukacyjnego „Dzieci uczą rodziców” w grupie Kotki
W miesiącu październik grupa V „Kotki” realizowała pierwszy moduł projektu nt. „Bezpieczni w drodze”. Przedszkolaki utrwalały podstawowe zasady bezpiecznego zachowania się na jezdni, wygląd i znaczenie wybranych znaków w ruchu drogowym. Podczas wielu aktywności Kotki Kształtowały nawyk dbania o bezpieczeństwo własne oraz innych.
Wycieczka „Biedronek”.
22 maja 24r. dzieci 3 letnie z grupy pierwszej relaksowaly się w tężni solankowej, siedleckiego Parku wodnego.
Październik 2023 rok – pracowite „Biedronki” zrobiły pyszny sok. Walory zdrowotne składników poznały, owoce i warzywa sprawnie podawały. A na koniec z uśmiechem stwierdziły, że jeszcze nigdy takiego pysznego soku nie piły. Na zdrowie! 😃
Wycieczka gr. II, gr. III i gr. IV do NoveKino w Siedlcach na spektakl pt. „Pinokio”.
W dniu 17.02.2026 r. nasze przedszkolaki z grup „Kotki”, „Biedronki” i „Pszczółki” wybrały się do NoveKino Siedlce na spektakl teatralny pt.„Pinokio” w wykonaniu Katolickiego Teatru Edukacji. Dzieci z zapartym tchem śledziły losy drewnianego pajacyka, który uczył się, że kłamstwo ma krótkie nogi (i długi nos!). Było mnóstwo śmiechu, pięknych piosenek i efektownych świateł, które zaczarowały…










