Podobne wpisy
„Koncert w Zespole Szkół Muzycznych”
Dnia 25.10.23r.grupa „Żabki”,”Smerfy” i „Kotki” wybrały się na wspaniały jesienny koncert pt.”Muzykujemy razem”. Przedszkolaki nie tylko słuchały grania na pianinie,kontrabasie,skrzypcach,gitarze,altówce i wielu innych instrumentach ale brały też czynny udział w tym spotkaniu.Te cudowne dźwięki zostaną z nami na długo. Pobierz aplikację BlueMail dla systemu Android
„Wycieczka do Zakładu Fryzjerskiego”
Dnia 19.09.25r. gr. "Żabki" brała udział w zajęciach pokazowych prowadzonych przez p.Justynkę.To było cenne spotkanie, dzięki któremu dzieci miały okazję zobaczyć trudną, wymagającą precyzji i cierpliwości pracę fryzjerki.
Wycieczka „Biedronek” do tężni solankowej
„Biedronki” na wycieczce do Tężni Solankowej w siedleckim Parku Wodnym. Przedszkolaki miały okazję skorzystania ze specyficznego mikroklimatu tężni. Bardzo chętnie dzieci podjęły działalność plastyczną, przelewając na kartki własne wrażenia z miejsca, które odwiedziły. Gimnastyka, śpiew i relaksacja przy spokojnej muzyce dopełniły całości. W pozytywnych nastrojach „Biedronki” wróciły do przedszkola. grupa 1 3 latki grupa 2…
„Misie” podczas wycieczki na pocztę.
27.02.23 r. Misie dzięki uprzejmości rodziców Szymona i Tymona miały okazję uczestniczyć w pieszej wycieczce do Urzędu Poczty Polskiej przy ul. Piłsudskiego. Dzieci poznały pracę pocztowca, drogę listu a nawet wysłały pocztówkę do Pani Dyrektor. Przedszkolaki poznały również jedne z ważniejszych siedleckich zabytków i przypomniały legendę „Jacka”. Dziękujemy ☺️
Dzień Pluszowego Misia w „Pszczółkach”_🧸🐝
Dnia 25.11.2025 r. Gr. IV "Pszczółki" obchodziła Dzień Pluszowego Misia. 🐻 Dzieci przyniosły do przedszkola swoje ukochane pluszaki. Podczas zabawy dydaktycznej, dzieci poznały znane misie z różnych bajek oraz dowiedziały się, za co kochamy swoje pluszaki. Następnie wspólnie bawiły się misiami na chuście animacyjnej, przechodziły tor przeszkód, a na zakończenie radośnie tańczyły ze swoimi pluszowymi…
Dzień Pluszowego Misia w „Kotkach”
25 listopada maluszki świętowały „Dzień Pluszowego Misia” 😊🧸






