Podobne wpisy
Wycieczka Misiów i Biedronek do Warszawy
24.05.23 r. starszaki brały udział w wycieczce autokarowej do Warszawy. Dzieci obejrzały spektakl teatralny „Niezwykłe przygody skarpetek” w Teatrze Baj oraz korzystały z atrakcji w Smart Kids Planet.
Brzydkie słowa to rzecz zła – mówimy ładnie Ty i ja
Dnia 12.02.2026 r. w grupie „Żabki” odbyły się zajęcia z pedagogiem pt. „Brzydkie słowa to rzecz zła – mówimy ładnie Ty i ja”. Dzieci rozmawiały o tym, dlaczego warto używać miłych i kulturalnych słów na co dzień. Przedszkolaki ćwiczyły zastępowanie brzydkich słów uprzejmymi zwrotami, takimi jak „proszę”, „dziękuję” i „przepraszam”. Na zakończenie wszyscy zgodnie obiecali…
Muzycznie u „Biedronek”
27 listopada 2025 r. dzieci z grupy „Biedronki” wzięły udział w muzykoterapii. Ta forma terapii wspiera rozwój emocjonalny, poznawczy i społeczny dzieci poprzez wykorzystanie dźwięków, rytmu i muzyki. „Biedronki” z entuzjazmem zaangażowały się w proponowane zabawy, wykazując aktywność oraz ciekawość poznawczą. Serdecznie dziękujemy Rodzicom Rity oraz muzykoterapeutce – Pani Dorocie Jaszczuk, za przygotowanie atrakcyjnych i…
„Spotkanie”ŻABEK”z weterynarzem”
Dnia 8.11.23r.w grupie „Żabki” gościliśmy Panią Weterynarz-mamę Lili.Dzięki Pani Sylwii nabyliśmy wiedzę na temat zasad postępowania w kontaktach ze zwierzętami, aby uniknąć niebezpiecznych i nieprzyjemnych zdarzeń.Dziękujemy za przeprowadzenie ciekawych zajęć oraz poświęcony czas.









