Podobne wpisy
„Pamiętamy o ptakach”
Grupa Kotki pamięta o dokarmianiu ptaszków zimą. Zajęcia uwrażliwiają dzieci na piękno przyrody, pobudzają zainteresowania ptakami. Dzięki naszemu dokarmianiu, ptaszki maja szansę przetrwać zimę, a wiosną w podziękowaniu pięknie nam zaśpiewać 🐦😊 grupa 1 3 latki grupa 2 4 latki grupa 3 4 latki grupa 4 5 latki grupa 5 6 latki
Udział w Konkursie Recytatorskim dla Przedszkolaków „Recytuj z Ączkiem”!
W dniu 15.05.2024 r. dzieci z naszego przedszkola brały udział w konkursie recytatorskim organizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach pt. „Recytuj z Ączkiem”!. Naszą placówkę reprezentowały dzieci z grup „Biedronki”, „Żabki”, „Smerfy” oraz „Kotki”. Celami konkursu było m.in. popularyzacja wśród dzieci utworów literackich, rozwijanie pamięci, zainteresowanie czytelnictwem oraz przybliżenie przygód „Siedleckiego Ączka”, bohatera książeczki…
Biedronki przygotowują sok
Pracowite „Biedronki” zrobiły pyszny i zdrowy sok marchewkowo-jabłkowy. grupa 1 3 latki grupa 2 4 latki grupa 3 4 latki grupa 4 5 latki grupa 5 6 latki
„Wrzuć cukierka do pudełka…”
Nasze przedszkole przyłączyło się do akcji zbiórki słodyczy w celu wspierania Domów Dziecka oraz Siedleckiego Hospicjum dla dzieci. W korytarzu przed wejściem do przedszkola stoi pudełko, do którego można wrzucać słodycze. Zachęcamy do przyłączenia się do akcji i dzielenia się dobrem. grupa 1 3 latki grupa 2 4 latki grupa 3 4 latki grupa 4…









