Podobne wpisy
Projekt edukacyjny „Ukuzabawa – odkrywamy świat muzyki” w „Misiach”
Kolejne zajęcia w ramach realizowanego przez grupę „Misie” projektu edukacyjnego pt. „Ukuzabawa – odkrywamy świat muzyki”, którego celem jest rozwijanie zainteresowań muzycznych oraz sprawności ruchowej poprzez udział w zabawach z muzyką. Podczas zajęć dzieci utrwaliły pojęcie gamy, nazwy solmizacyjne dźwięków, doskonaliły umiejętność przeliczania przedmiotów w aspekcie porządkowym w zakresie 6, uczestnicząc w zabawie dydaktycznej „Pięciolinia”….
Dzień Ziemi w grupie ,,Smerfy”_🌍
22.04.2025 r. dzieci z grupy ,,Smerfy” świętowały Dzień Ziemi. Przeprowadzono szereg działań wpisujących się w konwencję święta. Odbywały się ciekawe zajęcia edukacyjne, projekcje filmów o tematyce ekologicznej, zabawy badawcze oraz turniej wiedzy ekologicznej. Prowadzone działania pokazały przedszkolakom różne sposoby ochrony najbliższego środowiska oraz zachęcały do troski o Ziemię. Dzieci już wiedzą, że dla dobra naszej…
„Bezpieczne zabawy z psem”
Dnia 26.01.2024r.w ramach współpracy z Uniwersytetem Siedleckim,studenci II roku zoopsychologii z animaloterapią pod kierownictwem Pani Małgorzaty Myszka-Bujno,poprowadzili bardzo mądre i ciekawe zajęcia pokazowe z pieskami.Dziękujemy!!!
Wyjście na skrzyżowanie ulic z sygnalizacją_świetlną w grupie „Kotki”
Dnia 20.10.2025 r. dzieci z grupy II „Kotki” wybrały się na wycieczkę na skrzyżowanie ulic z sygnalizacją świetlną. 4-latki w związku z realizowaną tematyką w miesiącu październik poznały zasady bezpiecznego poruszania się po chodniku i jezdni.



















