Wizyta bibliotekarza w grupie Misiów

19.06.23 r. grupa Misiów miała zaszczyt gościć bibliotekarza z Biblioteki Pedagogicznej w Siedlcach, Pana Antoniego Woźnicę.
Dziękujemy za poświęcony czas, przybliżenie wiedzy na temat pracy biblioteki i wspólne czytanie📖

Podobne wpisy