Wycieczka ŻABEK do Biblioteki Miejskiej
19 czerwca 2026 r. sześciolatki uczestniczyły w zajęciach bibliotecznych. Podczas wizyty w bibliotece przedszkolaki miały okazję poznać zasady korzystania z księgozbioru, wysłuchać ciekawego opowiadania oraz obejrzeć wiele interesujących książek. Spotkanie było doskonałą okazją do rozwijania zainteresowań czytelniczych i rozbudzania miłości do książek. Dzieci aktywnie uczestniczyły w przygotowanych zajęciach i wróciły do przedszkola z uśmiechami na twarzach oraz nowymi doświadczeniami.







