Podobne wpisy
Zabawy muzyczne u Misiów.
Kolejne zajęcia w ramach projektu edukacyjnego pt. „Ukuzabawa – odkrywamy świat muzyki” w gr. Misie. Tym razem dzieci miały okazję zapoznać się z nowymi instrumentami, jakimi są bum bum rurki. Zajęcia miały na celu doskonalenie percepcji i pamięci słuchowej a także szybkiej reakcji na sygnał. Misie uczyły się grać na bum bum rurkach, wcześniej odczytując…
Wizyta bibliotekarza w grupie Misiów
19.06.23 r. grupa Misiów miała zaszczyt gościć bibliotekarza z Biblioteki Pedagogicznej w Siedlcach, Pana Antoniego Woźnicę. Dziękujemy za poświęcony czas, przybliżenie wiedzy na temat pracy biblioteki i wspólne czytanie📖
Piłkarski_Dzień_Chłopaka_– Grupa IV „Pszczółki”_⚽
30 września 2025 r. grupa „Pszczółki” wybrała się do Kulinarnego Poddasza, by świętować Dzień Chłopaka w sportowo-kulinarnym stylu. Dzieci rozpoznawały różne rodzaje paluszków za pomocą smaku, przygotowały pyszne Calzone w narodowych barwach oraz zielone słodkie spaghetti, które zabrały do domu. Nie zabrakło też pamiątkowych zdjęć na piłkarskiej ściance i mnóstwa radości! 🎉⚽🥅 @KulinarnePoddasze
🎶 Muzykujemy razem dla Ojczyzny 🇵🇱_🎵
Dnia 05 listopada 2025 r. nasze przedszkolaki z grup „Kotki”, „Pszczółki”, „Biedronki” i „Żabki” wybrały się do Szkoły Muzycznej na wyjątkowy koncert pt. „Muzykujemy razem dla Ojczyzny”. Dzieci z zainteresowaniem słuchały pięknych utworów w wykonaniu uczniów szkoły oraz poznawały instrumenty. 🤍❤️ Było to niezwykłe spotkanie z muzyką, pełne emocji, uśmiechu i patriotycznej atmosfery! 🎺🎻🎹
Przegląd wokalny „Piosenka jest dobra na wszystko”
21.10.22 r. w naszym przedszkolu odbył się wewnątrzprzedszkolny przegląd wokalny „Piosenka jest dobra na wszystko”. Celem przeglądu była popularyzacja śpiewania, rozwijanie wrażliwości estetycznej dzieci, stwarzanie okazji do prezentacji uzdolnień wokalnych oraz rozwijanie kreatywności i pomysłowości. Wszyscy uczestnicy pięknie zaprezentowali swoje umiejętności wokalne i interpretacyjne. Przedszkolakom gratulujemy talentów a rodzicom dziękujemy za przygotowanie dzieci i dobór…
Podsumowanie konkursu plastycznego pt. „Portret mojej mamy” organizowanym przez Prezydenta Miasta Siedlce.
Z wielką dumą informujemy że spośród 500 prac portret naszej podopiecznej otrzymał wyróżnienie. Autorem pracy jest Wiktoria Kluj z grupy II „Kotki”. Serdecznie gratulujemy !!!😊😊😊 grupa 1 3 latki grupa 2 4 latki grupa 3 4 latki grupa 4 5 latki grupa 5 6 latki










