Podobne wpisy
Rodzice czytają_”Biedronkom”.
W listopadzie 2025 r. mieliśmy przyjemność gościć w grupie trzeciej Rodziców Oliwiera, którzy przynieśli ze sobą interesującą literaturę dziecięcą. Serdecznie dziękujemy Państwu za poświęcony czas oraz wsparcie akcji „Cała Polska czyta dzieciom” swoją obecnością.
Jasełka w gr.,, Smerfy”
Jasełka w gr.,, Smerfy” grupa 1 3 latki grupa 2 4 latki grupa 3 4 latki grupa 4 5 latki grupa 5 6 latki
” Zajęcia_umuzykalniające w gr. ŻABKI „
W czerwcu grupa IV miała zaszczyt uczestniczyć w zajęciach pokazowych prowadzony przez tatę Kostka. Bardzo dziękujemy p.Wojciechowi za niezapomnianą podróż w świat muzyki.
Serduszka dla naszych koleżanek i kolegów
” Serduszka dla naszych koleżanek i kolegów” W dniu 27.01.23r nasze małe ” Żabki” wspominały wspaniały czas, kiedy do przedszkola chodziła pełna grupa. Bardzo tęsknimy za wszystkimi dziećmi, które bardzo długo walczą z wirusami, dlatego dzieci namalowały swoim koleżankom i kolegom piękne serduszka.A te wzruszające słowa: Kochamy, Tęsknimy, Czekamy zostały napisane na prośbę naszych kochanych…
„Robimy sok jabłkowy”
27.01.2025r. gr. II Biedroki zrobiła sok owocowy z jabłek.🍎🍊🍏 Serdeczne podziękowania dla dziadka Tymona za dostarczenie owoców. Dzieci wypowiadały się, na temat warzyw i owoców. Również jak ważne są dla naszego zdrowia.





