Spotkanie z listonoszem

„Misie” rozpoczęły realizację tematyki „Poczta”, w związku z tym naszą grupę odwiedził p. Dariusz, listonosz dostarczający listy i paczki na terenie naszego osiedla. Pan Dariusz opowiedział dzieciom o swojej pracy, zaprezentował swój strój, odpowiedział na pytania Misiów. 5-latki wzbogaciły wiedzę na temat działania poczty, dowiedziały się w jaki sposób wysłać list, poznały tzw. drogę listu od nadawcy do adresata, obejrzały kartki pocztowe i klasery ze znaczkami. Pan listonosz przekazał nam pocztówkę z Krakowa od Michasi i jej rodziców. Dziękujemy za to spotkanie.

herb_Polski

grupa 1

3 latki

grupa 2

4 latki

grupa 3

4 latki

grupa 4

5 latki

grupa 5

6 latki

Podobne wpisy