Dzień Dziecka w naszym przedszkolu

Dnia 01.06.2026 r. w naszym przedszkolu odbyły się obchody Dnia Dziecka. Z tej okazji dzieci ze wszystkich grup obejrzały przedstawienie pt. „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków” 👸🧙‍♀️, przygotowane przez pracowników przedszkola. Spektakl dostarczył wszystkim uczestnikom wielu pozytywnych emocji 😀, radości oraz okazji do wspólnej zabawy.

W ramach świętowania wszystkie dzieci otrzymały drobne upominki, które sprawiły im wiele radości. Dodatkową atrakcją był poczęstunek w postaci lodów, który umilił ten wyjątkowy dzień.

Obchody Dnia Dziecka przebiegły w serdecznej i radosnej atmosferze, sprzyjającej integracji całej społeczności przedszkolnej 😁

Podobne wpisy