Podobne wpisy
„Dzień kolorowej skarpetki nie do pary w gr.Żabki”.
Dnia 22.03.24r. w gr.III odbył się dzień pełen radości i tolerancji.Wszyscy tego dnia założyli kolorowe skarpetki nie do pary na znak solidarności z osobami z Zespołem Downa
„Szaszłyki owocowe” na powitanie lata w grupie „Pszczółki”.
24 czerwca 2025 r. w grupie III "Pszczółki" odbyły się zajęcia gospodarcze pt. „Szaszłyki owocowe”. Z okazji rozpoczęcia lata dzieci samodzielnie przygotowywały kolorowe i zdrowe przekąski z ulubionych owoców. Zajęcia były doskonałą okazją do rozwijania samodzielności, kreatywności oraz promowania zdrowego stylu życia. Serdecznie dziękujemy Rodzicom za pomoc w organizacji i przygotowanie ulubionych owoców lata.
„Dzień Stomatologa”
Dnia 10.04.25r. "Żabki" i " Smerfy" miały zaszczyt gościć Panią Higienistkę Stomatologiczną. Spotkanie miało na celu uświadomienie dzieciom, jak ważna jest dbałość o higienę jamy ustnej oraz przełamanie obaw przed wizytą u stomatologa. Bardzo dziękujemy Pani Mariannie Rzążewskiej za fantastyczne zajęci a i poświęcony czas.
Zabawy taneczne w grupie „Misiów”
08.05.23 r. w grupie Misiów gościliśmy mamę Marcela. Pani Ania przygotowała dla dzieci ciekawe zabawy ruchowe przy muzyce. Radości wśród naszych milusińskich nie było końca 😊. Dziękujemy 🥰
Jesienne spotkanie z bibliotekarzem 🍂🍁
30.10.2024r. gościliśmy Pracownika Biblioteki Pedagogicznej w Siedlcach. Pan Antoni przeniósł przedszkolaków w baśniowy świat jesiennego lasu. Pięknym opowieściom towarzyszyła nastrojowa sceneria z elementami obecnej pory roku. Dzieci z zainteresowaniem słuchały i oglądały piękne ilustracje książek. Dziękujemy naszemu Gościowi za interesujący przekaz, wzbogacenie wiadomości dzieci o jesiennym lesie i jego mieszkańcach oraz za rozbudzanie zainteresowania czytelnictwem.



