Podobne wpisy
„Bezpieczne zabawy z psem”
Dnia 26.01.2024r.w ramach współpracy z Uniwersytetem Siedleckim,studenci II roku zoopsychologii z animaloterapią pod kierownictwem Pani Małgorzaty Myszka-Bujno,poprowadzili bardzo mądre i ciekawe zajęcia pokazowe z pieskami.Dziękujemy!!!
Zabawy muzyczne u Misiów.
Kolejne zajęcia w ramach projektu edukacyjnego pt. „Ukuzabawa – odkrywamy świat muzyki” w gr. Misie. Tym razem dzieci miały okazję zapoznać się z nowymi instrumentami, jakimi są bum bum rurki. Zajęcia miały na celu doskonalenie percepcji i pamięci słuchowej a także szybkiej reakcji na sygnał. Misie uczyły się grać na bum bum rurkach, wcześniej odczytując…
Zajęcia profilaktyczne nt. „Bezpieczne ferie”
10.01.24 r. nasze przedszkolaki brały udział w zajęciach profilaktycznych z pedagogiem specjalnym nt. „Bezpieczne ferie”. Głównym celem spotkania było zapoznanie dzieci z wybranymi formami aktywnego spędzania czasu w okresie ferii oraz uwrażliwienie na bezpieczeństwo podczas zimowych zabaw.
Misie w Szkole Muzycznej
05.04.23 r. Misie miały okazję wziąć udział w koncercie pt. „Poznajemy instrumenty muzyczne”, który odbył się w Szkole Muzycznej w Siedlcach. Gratulacje zwłaszcza dla naszych absolwentów 🥰
Wrzuć cukierka do pudełka
Rodzice i dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 22 wzięli udział w akcji charytatywnej pt. „Wrzuć cukierka do pudełka – radość dzieci będzie wielka”, zainicjowanej przez szkołę językową Eurolingua w Siedlcach. Akcja dotyczyła zbiórki słodyczy w ramach XVIII Gali Charytatywnej Hot Summer Party 2021 – Dzieci Eurolingua Dzieciom międzynarodowo i lokalnie w celu wsparcia domów dziecka….
„Żabki w kinie”
Dnia 7.12.23r.gr.III była w kinie na świątecznej bajce z serii „Kicia Kocia”.ŻABKI z zainteresowaniem oglądały tytułowych bohaterów.Kino ma wiele aspektów przyciągających małego widza.Tajemnicza atmosfera,magia wielkości ekranu,siła dźwięku,to wszystko składa się na atrakcyjność przekazu,który powoduje,że wizyta w kinie była wspaniałą przygodą.






