Wyjście gr. IV Żabki do SP nr 10 w Siedlcach
W dniu 23.01.2025 r. dzieci z grupy IV „Żabki” zostały zaproszone do Szkoły Podstawowej nr 10 w Siedlcach na spektakl pt. “Powróćmy jak za dawnych lat”. Wielkim zaszczytem była dla nas obecność oraz uczestniczenie w znakomitym przedstawieniu w wykonaniu uczniów klasy 1. Bardzo dziękujemy za zaproszenie mamie Hani.
