„Poznajemy instrumenty muzyczne” w Szkole Muzycznej w Siedlcach.
13.04.22 r. dzieci z grupy Misie i Biedronki uczestniczyły w koncercie „Poznajemy instrumenty muzyczne” w Szkole Muzycznej w Siedlcach. grupa 1 3 latki grupa 2 4 latki grupa 3 4 latki grupa 4 5 latki grupa 5 6 latki
