Podobne wpisy
Pieczenie chleba w grupie „Kotki”🍞🍞🍞
W ramach projektu badawczego nt. „Chleb” dzieci z grupy Kotki zaplanowały samodzielne pieczenie chleba. Przedsięwzięciu temu towarzyszyła nam wizyta babci Wiktorii, z zawodu kucharki. Pani Marysia zapoznała dzieci ze składnikami oraz akcesoriami potrzebnymi do wyrobienia ciasta. Po odmierzeniu i wymieszaniu składników ciasto przełożyliśmy do blaszek, które trafiły do piekarnika. Piękny zapach naszego chleba unosił się…
Zajęcia z teleskopem w gr. Żabki
Dnia 13.05.25 r. w gr. "Żabki" odbyły się pokazowe zajęcia z teleskopem. Podczas tych zajęć dzieci dowiedziały się czym jest teleskop, jak działa oraz jak można go wykorzystać do obserwacji nieba.Bardzo dziękujemy Pani Joannie N. (mamie Pawełka) za ciekawe zajęcia oraz za poświęcony czas.
Projekt badawczy w grupie Misiów -„Pies”
W dniach 31.05.-16.06. w grupie „Misie” realizowany był projekt badawczy pt. „Pies”. Na skutek licznych działań, podjętych przez nauczycielki we współpracy z rodzicami Misiów, dzieci nabyły nowe wiadomości oraz wzbogaciły już posiadaną wiedzę na temat najbardziej popularnego zwierzęcia domowego, jakim jest pies. Oto aktywności zrealizowane w ramach projektu: Opracowanie siatki pytań pt. „Pies”; Zorganizowanie w…
Maluszki i dokarmianie ptaków
"Kotki" podczas spacerów w przedszkolnym ogrodzie pamiętają o dokarmianiu ptaków. Dzieci nie tylko poznają nazwy ptaków ale jest to również doskonała okazja do kształtowania poczucia odpowiedzialności oraz wrażliwości na losy zwierząt.
Dzień Kobiet w grupie Smerfy
8 marca 2023r. to wyjątkowy dzień w naszym przedszkolu. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i te małe. W tym szczególnym czasie wszyscy chłopcy z grupy Smerfy składali życzenia dziewczynkom i swoim Paniom.










