Wewnątrzprzedszkolny Plebiscyt Plastyczny pt. „JESTEM POLAKIEM”.
W dniu 7.05.2024r. Został zakończony wewnątrzprzedszkolny plebiscyt plastyczny 🎨🖼 pt. „JESTEM POLAKIEM” . Gratulujemy wszystkim laureatom i życzymy dalszych sukcesów. 🥇
,,Prosimy o zapoznanie się z nowym harmonogramem dyżurujących przedszkoli. Zmiany dotyczące dzieci z MP nr 22: 3.07.2023 – 15.07.2023 – przedszkole dyżurujące Miejskie Przedszkole nr 22″
Narodowe Święto Niepodległości w gr. ,,Kotki” grupa 1 3 latki grupa 2 4 latki grupa 3 4 latki grupa 4 5 latki grupa 5 6 latki
Dnia 13.06.2024 r. roku dzieci z grupy V „Kotki” uczestniczyły w XI Festiwalu Nauki dla Przedszkolaków, który odbył się w Instytucie Pedagogiki Uniwersytetu w Siedlcach. Spotkanie miało charakter cykliczny i jak co roku obejmowało paranaukowe sekcje i warsztaty dla dzieci 6-letnich jako „młodych naukowców”. Organizatorkami spotkania były Dyrektor Instytutu Pedagogiki prof. uczelni dr hab. Anna…
Grupa IV „Pszczółki” rozpoczęła realizację projektu „Czuciaki z Krainy Emocji”. Podczas pierwszego zadania dzieci odwiedziły Wyspę Radości, na której mieszka wesoła Śmieszka. Przedszkolaki oglądały bajkę o Śmieszce, grały w interaktywną grę o emocjach, a także tworzyły swoje własne Wyspy Radości. Na zakończenie założyły Książeczkę Emocji, w której będą gromadzić swoje odkrycia i uczucia. To był…
Święta Bożego Narodzenia to jedne z najpiękniejszych dni w roku. Czas ten poprzedzają liczne przygotowania. Tak też było w grupie najstarszej ,,Smerfy” 18 grudnia. W dzień przedszkolnej wigilii panowała radosna atmosfera. Świąteczne dekoracje wprowadziły nastrój oczekiwania na wyjątkowe, niecodzienne wydarzenie. Spotkanie wigilijne rozpoczęliśmy od wspólnego kolędowania oraz od symbolicznego gestu, jakim jest dzielenie się opłatkiem….