Podobne wpisy
Dzień Europy
W grupie IV Biedronki dnia 5.05.23 r. odbyły się zajęcia i zabawy w poświęcone obchodom Dnia Europy.
„Dzień kolorowej skarpetki”
22 marca w grupie „ŻABKI” odbył się Dzień Kolorowej Skarpetki. Wszyscy tego dnia założyli kolorowe skarpetki na znak solidarności z osobami z Zespołem Downa. Zakładając kolorowe, niepasujące skarpetki zwracamy na siebie uwagę, a tym samym zwracamy uwagę na problemy ludzi z Zespołem Downa. Pokazujemy, że różni nas od nich tak niewiele, jeden niepasujący chromosom, tak jak jedna niepasująca skarpetka….
Sukces w przeglądzie recytatorskim z języka angielskiego „Sea of words”
Miło nam poinformować, że Kornelia z grupy V „Kotki” zajęła III miejsce w przeglądzie recytatorskim z języka angielskiego „Sea of words”. Organizatorem przeglądu jest Europejskie Centrum Szkolenia Językowego Eurolingua w Siedlcach, Miejskie Przedszkole nr 15 w Siedlcach oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Siedlcach. Celami przeglądu jest m.in. pogłębianie wiedzy o literaturze anglojęzycznej, rozwijanie zdolności recytatorskich…
” Realizacja projektu edukacji muzyczno-ruchowej w gr.ŻABKI”
Każde dziecko nosi w sobie muzykę spontaniczną.Jeżeli pomożemy dziecku rozwinąć myzykę,która jest w nim,uczynimy je istotą nie tylko lepszą i szlachetniejszą,lecz również bardziej szczęśliwą.
Realizacja programu ,,Dzieci Uczą Rodziców” w grupie ,,Smerfy”
Naszą edukacyjną przygodę z ogólnopolską akcją edukacyjną „DZIECI UCZĄ RODZICÓW” rozpoczęliśmy zajęciami pt. „Bezpieczni w drodze”, której motywem przewodnim było bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Głównym celem zajęć było utrwalenie wiedzy z obszaru bezpieczeństwa dzieci w zakresie bezpieczeństwa w drodze do przedszkola. Podczas realizacji tego zadania dzieci poznawały m.in. zasady przechodzenia na przejściu dla pieszych, utrwaliły…
„Dzień Stomatologa”
Dnia 10.04.25r. "Żabki" i " Smerfy" miały zaszczyt gościć Panią Higienistkę Stomatologiczną. Spotkanie miało na celu uświadomienie dzieciom, jak ważna jest dbałość o higienę jamy ustnej oraz przełamanie obaw przed wizytą u stomatologa. Bardzo dziękujemy Pani Mariannie Rzążewskiej za fantastyczne zajęci a i poświęcony czas.




