Koncert w Szkole Muzycznej w Siedlcach🎶🎼

Koncert w Szkole Muzycznej w Siedlcach🎶🎼

Dnia 30.01.2023 r. dzieci z grupy Kotki miały przyjemność uczestniczyć w koncercie pt. „Niechaj Święta będą cały rok” w Zespole Szkół Muzycznych w Siedlcach. Na scenie wystąpili utalentowani uczniowie Szkoły, prezentując swoje umiejętności. Dla przedszkolaków była to doskonała okazja do kształtowania wrażliwości muzycznej, poznania instrumentów muzycznych: strunowych tj. fortepian, harfa, skrzypce, gitara, kontrabas oraz dętych tj. organy, klarnet, obój. Dzieci dowiedziały się również co oznacza termin: solo, duet, trio, kwartet. Koncert wzbudził wiele pozytywnych emocji, dostarczył cennych wrażeń dla naszych 5- latków. Ogromne brawa i wyrazy uznania dla młodych muzyków 😊

herb_Polski

grupa 1

3 latki

grupa 2

4 latki

grupa 3

4 latki

grupa 4

5 latki

grupa 5

6 latki

Podobne wpisy