Podobne wpisy
Wyjście gr. IV Żabki do SP nr 10 w Siedlcach
W dniu 23.01.2025 r. dzieci z grupy IV „Żabki” zostały zaproszone do Szkoły Podstawowej nr 10 w Siedlcach na spektakl pt. “Powróćmy jak za dawnych lat”. Wielkim zaszczytem była dla nas obecność oraz uczestniczenie w znakomitym przedstawieniu w wykonaniu uczniów klasy 1. Bardzo dziękujemy za zaproszenie mamie Hani.
Dzień Kota w grupie III i IV🐈
17.02.2025r. – „Żabki” 18.02.2025r. – „Pszczółki”
Światowy_Dzień_Książki w „Pszczółkach”
23 kwietnia grupa "Pszczółki" obchodziła Światowy Dzień Książki. Dzieci rozmawiały o swoich ulubionych książkach oraz wykonały własnoręczne zakładki do książek.
Biedronki w Szkole Podstawowej nr 10
Dzieci z gr.IV Biedronki obejrzały 20.04.23r spektakl ekologiczny ” Planeta w naszych rękach” przygotowany przez uczniów że Szkoły Podstawowej nr.10
Akcja „SadziMy”
Grupa II „Kotki” wzięła udział w ogólnopolskiej akcji organizowanej przez Nadleśnictwo Siedlce „SadziMY”. Sadzonka sosny z Nadleśnictwa zagościła w naszym ogrodzie przedszkolnym, gdzie została posadzona przez Kotki. Dzieci samodzielnie wykopały dół, umieściły w nim sadzonkę i obficie podlały. Kolejnym zadaniem było nadanie imienia dla naszego drzewka. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem wymyślały imiona, ostatecznie nazwały sosnę…
Dzień_Jeża w gr. ,,Smerfy” 🦔
20 listopada dzieci z grupy najmłodszej ,,Smerfy" świętowały ,,Dzień Jeża". To była świetna okazja, aby poznać środowisko naturalne jeży, ich wygląd, sposób odżywania się oraz jak przygotowują się do zimy. Dzień Jeża to również okazja, aby uświadomić najmłodszym jaką rolę w środowisku pełnią jeże, co im zagraża i jak im pomóc. Ponadto nie mogło zabraknąć…


