Podobne wpisy
Dzień Pluszowego Misia w grupie Smerfów🐻
25 listopada w grupie V obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego dziecka, bardzo często towarzyszy podczas przeżywania wielu ciekawych przygód lub w podróżach. Tego dnia każdy przedszkolak przyszedł ze swoim ulubionym pluszakiem. W Przedszkolu na dzieci czekał list od Misia z prośbą o pomoc w śledztwie. Miś schował gdzieś ciasteczka i…
Zabawy na śniegu gr. ,,Smerfy”❄🛷🌨☃
Niespodziewanie zawitała do nas prawdziwa zima, chociaż to nie jest jeszcze kalendarzowa zima. Był mrozik, śnieżek i przyjemnie świeciło słoneczko. Przedszkolaki cieszyły się z tego rzadkiego widoku, biały puszek pozwolił na zabawy w ogrodzie przedszkolnym. Dzieci z najmłodszej grupy zażyły ruchu na świeżym powietrzu, szalały z radości, rzucały się śnieżkami, lepiły bałwanki, chodziły po swoich…
„Poszukiwanie zwiastunów wiosny w lesie”
-taki był cel wycieczki do pobliskiego lasu , która odbyła się dnia 20.03.23 r. a uczestniczyły w niej dzieci z grupy IV.
Misie zakładają „Zielony kącik”
Dzięki zaangażowaniu Rodziców w sali starszaków z grupy Misie powstał zielony kącik przyrody. Dzieci chętnie doglądają roślin, podlewają je i obserwują ich wzrost.










