Podobne wpisy
Misie w Szkole Muzycznej
05.04.23 r. Misie miały okazję wziąć udział w koncercie pt. „Poznajemy instrumenty muzyczne”, który odbył się w Szkole Muzycznej w Siedlcach. Gratulacje zwłaszcza dla naszych absolwentów 🥰
Pasowanie na przedszkolaka w grupie „Pszczółki”🐝🎈🎊
08 listopada 2023 r. odbyła się w naszym przedszkolu pierwsza, ale jakże ważna dla maluszków uroczystość – Pasowanie na przedszkolaka. „Pszczółki”zaprezentowały przygotowane z dużą starannością wiersze, piosenki oraz elementy tańca. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania. Pani Dyrektor przyjęła dzieci do grona społeczności przedszkolnej. Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki.
Pani stomatolog w grupie „Wiewiórek”.
Dnia 25.02. 22 r. w grupie V Wiewiórki odbyło się spotkanie z panią doktor Lidią Oleszczuk stomatolog z Przychodni Stomatologicznej Dentica. Dzieci podczas prelekcji dowiedziały się jak dbać i myć zęby. Otrzymały upominki w postaci książeczek i plakatów o higienie jamy ustnej. Pani doktor otrzymała od dzieci Podziękowanie. Dziękujemy za spotkanie. grupa 1 3 latki…
Mikołajki
Mikołajki w przedszkolu to ważne wydarzenie dla wszystkich dzieci. Już pod koniec listopada dzieci uczyły się piosenek i wierszyków dla upragnionego gościa. Przedszkolaki już od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały Mikołaja. Nagle pojawił się on – nasz ukochany św. Mikołaj! Gość z Dalekiej Laponii wywołał wiele radości i uśmiechu na twarzach przedszkolaków oraz zachwyt jego…
21.05.2025 r. – Wycieczka „Żabek” do Biblioteki
21 maja dzieci z gr. „Żabki” po raz kolejny odwiedziły Bibliotekę Publiczną, Filię nr 2, przy ul. Kaszubskiej 1 i uczestniczyły w lekcji bibliotecznej. Dziękujemy!








