Podobne wpisy
Wyjście na skrzyżowanie ulic z sygnalizacją_świetlną w grupie „Kotki”
Dnia 20.10.2025 r. dzieci z grupy II „Kotki” wybrały się na wycieczkę na skrzyżowanie ulic z sygnalizacją świetlną. 4-latki w związku z realizowaną tematyką w miesiącu październik poznały zasady bezpiecznego poruszania się po chodniku i jezdni.
„DZIEŃ KOTA”
22 lutego obchodziliśmy Dzień Kota, z tej okazji, przedszkolaki na zajęciach zamieniły się w kociaki. Wysłuchały opowiadania o chorym kotku a później uczyły się, w jaki sposób opiekować się tymi zwierzętami, śpiewały piosenki o kotkach, oglądały ilustracje przedstawiające milusińskie zwierzątka, dowiedziały się wiele ciekawych rzeczy na ich temat. Były też wesołe „kocie zabawy”.
Misie prezentują teatrzyk pt. „To już Wiosna!” Smerfom i Kotkom
W piątek, 21 kwietnia, 6-latki z gr. „Misie” miały okazję zaprezentować swój teatrzyk dzieciom z grup młodszych. Dla aktorów była to kolejna okazja do sprawdzenia swoich umiejętności scenicznych, a dla zaproszonych gości przyjemna, popołudniowa rozrywka. 😊
„Rozśpiewane,roztańczone i pełne emocji MIKOŁAJKI”
6 grudnia to jeden z bardziej sympatycznych dni w roku,szczególnie wyczekiwany przez dzieci.I właśnie tego dnia już od rana słychać było gwar dzieci witanych pod naszym przedszkolem przez samego Mikołaja.Nie mogło w tym dniu zabraknąć też tańców,zabaw ruchowych z ELFEM i uśmiechów na twarzach wszystkich maluchów.Dziękujemy za wszystkie wspaniałości i wprowadzenie nas w czas radosnego…
„Zajęcia pokazowe w gr.ŻABKI”
Dzieci z gr.III miały zaszczyt gościć p.Karolinę Dymek-mamę Marcelka,która pokazała nam swoją pasję,czyli szycie na maszynie.Dziękujemy Pani Karolino za interesujące zajęcia i poświęcony czas.
CD zdjęć
Pobierz aplikację BlueMail dla systemu Mobile







